Дружина Комарова перехворіла на коронавірус і розповіла, як перенесла хворобу – Новини України 24

Дружина Комарова перехворіла на коронавірус і розповіла, як перенесла хворобу

Дружина Дмитра Комарова отримала чергову корону, ось тільки не розкішну прикрасу на голову, а вірусну інфекцію. Колишня королева краси Олександра Кучеренко розповіла, як перенесла хворобу, і коли дізналася, що хвора.

“Міс Україна 2016” в особистому акаунті в Інстаграм опублікувала нове фото, на якому вона тримає корону переможниці конкурсу краси.

“Корона раніше не приносила мені проблем, але тут …” – зазначила дружина Дмитра Комарова.

23-річна дівчина розповіла, що коронавірус зіграв з нею злий жарт 1-го квітня, оскільки саме в цей день вона отримала позитивний тест на Covid-19. Цікаво те, що, як і в більшості випадків, у неї не було ніяких ознак хвороби. Олександра Кучеренко відчувала себе чудово, але з огляду на те, що в її оточенні дуже багато людей, що вже захворіли на коронавірусну інфекцію, а вона до цього з ними контактувала, дівчина вирішила перестрахуватися.

Дружина Комарова прийняла рішення про всяк випадок перевіритися перед тим, як їхати до родичів. І правильно зробила.

“Тільки потім з’явився головний біль, температура і перші ознаки хвороби, які багато хто спочатку приймає за звичайну застуду і тим часом неусвідомлено продовжує бути переносником вірусу. А зараза ця, насправді, рідкісна і противна”, – зазначила журналістка.

Красуня побажала своїм шанувальникам берегти себе, а при перших симптомах хвороби здавати тест і своєчасно самоізолюватись.

“А мої 14 днів карантину сьогодні, нарешті, закінчилися – не перший раз виграю корону”, – зазначила жартома дружина Дмитра Комарова.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Новини України 24» у Google новини.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях