Зеленский поставил задачу перед Саакашвили, “всех разогнать” – Новини України 24

Зеленский поставил задачу перед Саакашвили, “всех разогнать”

Зеленский объяснил, почему дал Саакашвили должность в правительстве.

Украинский президент Владимир Зеленский объяснил народу, почему он назначил именно Михеила Саакашвили главой Исполнительного комитета реформ. Соответствующее заявление глава государства сделала во время брифинга в рамках рабочей поездки на Закарпатье.

Владимир Зеленский считает, что во время того, как Михеил Саакашвили был президентом Грузии, ему удалось в действительности реформировать страну, вывести коррупцию и осовременить таможенную службу. Глава государства объяснил, что не ждет от Саакашвили результата через несколько дней, однако по истечению нескольких месяцев, тот должен показать, что ему не зря дали должность в украинском правительстве. По его мнению, результат должен проявится в сфере дерегуляции бизнеса и реформах таможни.

Зеленский рассказал, что очень много беседовал с Саакашвили, где последний ему рассказал о том, как ему в свое время приходилось ставить на таможне новых людей, а потом всех разогнать. Через какое-то время снова поставить новых – и опять их разогнать. Президент объяснил, сто реформировать таможню – задача не из легких, поэтому он хочет, чтобы этим занимался человек с опытом.

Второе, на что обратил внимание Владимир Зеленский, это крепкие инвестиционные связи Михеила Саакашвили с международными партнерами. Глава государства рассказал, что когда в Грузии строили Батуми, то к этому необходимо было привлекать множество иностранных инвесторов, поскольку там строились большие сетевые отели. В этом случае, по словам Зеленского, у Саакашвили также имеется опыт.

Стоит напомнить, что ранее Михеил Саакашвили рассказал, почему многие депутаты были против его назначения в правительство. По словам Саакашвили, если бы нардепы считали, что он “лузер, который ничего не умеет делать”, то были бы совершенно не против того, чтобы он вернулся в украинскую политику. Однако нет, по его мнению, они знают, что он способен на многое и может в дальнейшем перекрыть все их потоки. Более того, отмечает Саакашвили, они знают, что его нельзя купить, поэтому и волнуются.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Новини України 24» у Google новини.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz


You may also like...

2 коментарі

  1. Андрій Скоп :

    Саакашвілі, як Королева у шахах. Головне вчасно її випустити на поле. У суперника від її появи вже мурашки по цілому тілу. Категорично проти призначення Михайла Саакашвілі на сьогодні є Москва в особі Путіна. А з нашої сторони Порошенко, Тимошенко, Медвечук, Бойко, Рабінович. Та уся їх “чесна” компанія. І як люблять казати у московії – «Совпадение? Не думаю». Перший крок, це звільнити бізнес від адміністративного тиску – Михайло Саакашвілі. І ще Саакашвілі, це останній цвях у труну представників попередніх урядів та загалом так званих старих політичних еліт.

  2. Андрій Скоп :

    ПРИМХИ ДОЛІ І ХОЛОДНИЙ РОЗРАХУНОК
    Надання Михайлові Саакашвілі Президентом України Володимиром Зеленським певних владних повноважень є зрозумілим, очікуваним та гарним сигналом для ЄС та США. А ось присутність в уряді Авакова пояснюється дуже просто і традиційно банально – розділяй та владарюй. Як складеться політична доля Арсенія покаже час. А ось соло яке буде грати Саакашвіл о це цікава ситуація. Бо мати стільки ворогів, опонентів і недругів о це може тільки та людина яка живе та працює за принципом – Раз і до кінця. При цьому маючи якусь несамовиту підтримку та довіру у людей Саакашвілі не захотів відпочивати на лаврах. Він навіть навпаки кидається у пащу дракона. При цьому розуміючи, що бруд яким його досі обливали це тільки весняні проліски. А коли почнеться реальна роботи то тут буде вже не до жартів. І вже на подібні галасливі крики звертати увагу не буде часу. Жоден відомий чи мало знаний політтехнолог, політолог, аналітик, публіцист чи журналіст не знає та не може з прогнозувати, що ж буде далі. І саме це найбільше бісить таку розрізнену опозиційну опозицію в Україні у вигляді старих владних політиків. Бойко, Медвечук, Порошенко, Тимошенко ой їх там багато. Всі вони стали в один ряд очікуючи на підказки від своїх суфлерів – як саме діяти і що говорити. А тут ніхто не може та і не передбачає, що ж буде далі. І як то кажуть – потім буде потім. Саме тому вони вирішили грати у традиційну гру розбалансувати хиткі владні позиції. Відповідно їх боти кричать, що Саакашвілі має стати керівником уряду. А інші криком галасують, що у Саакашвілі не буде жодних повноважень. І все що відбувається це тільки ілюзія змін. А насправді вони просто на просто не знають, що їм говорити. Відповідно страх перед невідомим в опозиційних керманичі переповнює та засліплює їх уяву. З уявою у них завжди було не все гаразд, а ту тут такий поворот у концепції молодої команди. На цей раз я змушений подякувати Москві та Путіну загалом, які організували заяву уряду Грузії проти призначення Саакашвілі. Взагалі послідовність подій вражає свої швидкістю та прогнозованою реакцією. Я не знаю і думаю ніхто не зможе з прогнозувати, що ж буде далі. Але скажу єдине те що мене болить особисто. Тепер нарешті ми маємо шанс реалізувати у державотворенні ті принципи і правила, які ми вимагали на Революції Гідності. А Саакашвілі це не просто символ, рупор чи образ створений кимось. Це людина двигун який не зважаючи на обставини знищує пороги, які до нього ніхто навіть і не думам долати. Ми зараз і ми вже сьогодні вимагаємо змін. І він це розуміє. Саме тому Михайло закочуй рукави, ламай та будуй. Підтримка та рівень довіри у тебе дуже великий. А надія на тебе ще більша. Скористайся цим. І все буде добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях