Новий кросовер Renault отримає незвичайну оптику – Новини України 24

Новий кросовер Renault отримає незвичайну оптику

Компанія Renault опублікувала нові зображення-тизери свого нового кросовера Renault Austral, який дебютує найближчим часом. Він отримає оптику з гравірованим склом фар.

На даний момент відомо, що корпус фар Austral виготовляється з органічного скла, на поверхню якого наносяться візерунки. Якщо запалюються світлодіодні вогні, ці візерунки починають переливатися. Вперше така технологія французьким автогігантом була використана на новому електричному кросовері Renault Megane E-Tech.

Довжина Renault Austral складає 4,51 м. У його дизайні відчувається вплив Megane E-Tech.

У лінійці двигунів цієї новинки дизельних силових агрегатів не буде. Він отримає лише дві “м’які” гібридні версії на основі 1,3 л бензинового двигуна. За чутками, надалі покупцям запропонують повністю електричну версію.

Новий кросовер Renault отримає незвичайну оптику

Austral у лінійці французького автогіганта замінить кросовер Renault Kadjar, продажі якого виявивилися не такими великими, як очікували боси Renault.

Коли ця новинка з’явиться у продажу, ще не відомо. Наразі проходять її фінальні випробування.

У рамках фінальних дорожніх випробувань 100 кросоверів Austral проїдуть загалом приблизно 2 млн кілометрів Францією, Іспанією, Німеччиною та Румунією. У випробуваннях братимуть участь 900 водіїв.

Новий кросовер Renault отримає незвичайну оптику

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Новини України 24» у Google новини.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях