Прикордонники розповіли, скількох росіян не пустили в Україну з початку 2022 року – Новини України 24

Прикордонники розповіли, скількох росіян не пустили в Україну з початку 2022 року

Всього було відмовлено у в’їзді 97 іноземцям.

За три дні 2022 року прикордонники пропустили через державний кордон на в’їзд та виїзд усього понад 141 тисячу осіб, а також 23,7 тисячі транспортних засобів. При цьому було відмовлено у пропуску 97 іноземцям, з яких 25 – росіяни.

Крім того, прикордонні наряди затримали 10 громадян, які намагалися незаконно перетнути або які незаконно перетнули державний кордон поза пунктами пропуску.

Зазначається, що з використанням програмного забезпечення SafeBorder з початку 2022 року прикордонники перевірили понад 24 тис. COVID-19-сертифікатів, виявили 6 підроблених (3 – в ОКПП “Київ” та 3 в пунктах пропуску Південного регіонального управління).

У пунктах пропуску прикордонники вручили 24 правопорушникам правил дорожнього руху (порушення зафіксовані відеокамерами – ред.) копії ухвал про накладення адміністративного стягнення.

За інформацією ДПС, найбільше таких постанов було вручено на кордоні з Молдовою – 17 (в пунктах пропуску “Кучурган”, “Платонове”, “Могилів-Подільський”, “Виноградівка”, “Табаки”, “Старокозаче”).

На порушників правил дорожнього руху “несподіванки” також чекали в пунктах пропуску на кордоні з Білоруссю – вручено 3 постанови (в пунктах пропуску “Нові Яриловичі” та “Виступовичі”), на кордоні з РФ (пункт пропуску “Бачівськ”) – вручено 1 постанову, а на кордоні з Польщею в пункті пропуску “Ягодин” – теж 1 постанову. Ще двом порушникам постанови вручені в аеропортах “Бориспіль” та “Одеса”, йдеться у повідомленні ДПСУ.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Новини України 24» у Google новини.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


ВІД ads2.bid


Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях